Zimné termo oblečenie

Najpredávanejšie, najlacnejšie, v akcii. V kategórii Zimné termo oblečenie nájdete produkty od 3.95 € až po 119.99 €. Medzi najpredávanejšie patrí Hi-Tec HEKARD PANTS - Pánska termobielizeň a Icebreaker WMNS EDAY LS HZ - Dámske termo tričko s dlhým rukávom. Dobré recenzie má Sensor WOOL BOXERKY M - Pánske funkčné trenky. V nestranných rebríčkoch, testoch, porovnania a diskusiách vedie Sensor MERINO ACTIVE NOHAVIČKY - Dámske nohavičky. Vyberte si kvalitné produkty z kategórie Zimné termo oblečenie. Ak nájdete inde lacnejšie, ako v našom katalógu, napíšte nám komentár.

Neon FAITH - Slnečné okuliare

Slnečné okuliare Neon FAITH s odolným a ultraľahkým rámom z materiálu Grilamind TR 90, ktorý sa vyznačuje skvelou geometriou pre perfektnú ochranu. Sklá sú vybavené shockproof a antiscratch úpravou.

Neon FIX - Slnečné okuliare

Slnečné okuliare Neon FIX s ľahkými a odolným obrúčkami Grilamid TR 90. Sférické zakrivenie umožňuje periférne videnie a ochranu oka. Polykarbonátové šošovky sú odolné voči poškrabaniu.

Sensor WOOL W - Funkčné nohavice

Funkčné nohavice Sensor WOOL W sú vyrobené z úpletu, ktorý kombinuje Merino vlnu a polyester. Vonkajšia vrstva má jedinečný antiodor, brániaci tvoreniu zápachov a navyše má skvelú termoregulačnú...

Klimatex MALI - Dámske termo spodky

Dámske funkčné spodky Klimatex MALI vyrobené z luxusného materiálu. Bezšvová (seamless) technológia minimalizuje počet švov a eliminuje tak podráždenie kože. Vzor je vypletený pomocou špeciálnych...

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: