Špeciálna ponuka

Najpredávanejšie, najlacnejšie, v akcii. V kategórii Špeciálna ponuka nájdete produkty od 4.99 € až po 154.99 €. Medzi najpredávanejšie patrí JR GEAR OBAL NA LEKÁRNIČKU - Obal na lekárničku a Willard TIHANA - Dámska softshellová bunda. Dobré recenzie má Puma ONE 19.4 FG - Pánske lisovky. V nestranných rebríčkoch, testoch, porovnania a diskusiách vedie Saucony FREEDOM ISO 2 - Pánska bežecká obuv. Vyberte si kvalitné produkty z kategórie Špeciálna ponuka. Ak nájdete inde lacnejšie, ako v našom katalógu, napíšte nám komentár.

Willard SAGE - Flísová čiapka

Pánska čiapka Willard SAGE je zhotovená z obojstranne česaného Polar Fleecu. Spodný diel je dvojitý, takže dostatočne zahreje. Vrchnú časť tvorí šesť dielov ktoré sú spolu zošité pomocou plochých...

Puma ONE 19.4 FG - Pánske lisovky

Pánske kopačky Puma ONE 19.4 FG sú určené na tvrdé povrchy a všetkých hráčov, ktorí chcú byť na ihrisku rýchli a presní v streľbe. Vďaka ľahkým materiálom sa budete v týchto kopačkách cítiť pohodlne.

Umbro DEEN - Pánska treková obuv

Pánska treková obuv Umbro DEEN v nízkom prevedení je vhodná na bežné nosenie v meste alebo na ľahkú turistiku. Robustná gumová podrážka s 3 mm hĺbkou vzoru zlepšuje priľnavosť na rôznych povrchoch.

4F MEN´S JACKET - Pánska bunda

Pánska bunda s kapucňou 4F MEN´S JACKET zaistí optimálny tepelný komfort počas chladnejších dní v prechodnom období. Táto páperová bunda vás zahreje aj v chladných mesiacoch a navyše vyzerá...