Kúpacie šortky

Najpredávanejšie, najlacnejšie, v akcii. V kategórii Kúpacie šortky nájdete produkty od 5.95 € až po 129.99 €. Medzi najpredávanejšie patrí O'Neill PM SOCAL BOARDSHORTS - Pánske boardshorts a O'Neill PM SANTA CRUZ SOLID BOARDSHORT - Pánske šortky. Dobré recenzie má Speedo VALMILTON AQUASHORT - Pánske plavky. V nestranných rebríčkoch, testoch, porovnania a diskusiách vedie Speedo BOOM SPLICE JAMMER - Chlapčenské plavky. Vyberte si kvalitné produkty z kategórie Kúpacie šortky. Ak nájdete inde lacnejšie, ako v našom katalógu, napíšte nám komentár.

Northfinder ROBERTO - Pánske šortky

Pánske nepremokavé šortky Northfinder ROBERTO sú vyrobené z funkčného 1-vrstvového materiálu. Vďaka pohodlnému ležérnemu strihu a použitiu vysokoelastickej tkaniny sú veľmi komfortné a neobmedzujú...

Aress PETAN - Pánske šortky

Pánske šortky Aress AARON vhodné do bazéna aj na bežné nosenie. Majú vnútornú sieťku a praktické vrecko na zadnom diele s obšitou dierkou pre odvod vody. Ďalšie dve vrecká sú na nohaviciach.

Aress NINO - Pánske šortky

Pánske šortky Aress NINO, vhodné do bazéna aj na bežné nosenie. Našité vrecko v zadnej časti s obšitou dierkou pre odvod vody je len jedným z praktických detailov. Určite oceníte aj vnútornú sieťku...

Aress MAKI - Dámske šortky

Dámske šortky Aress MAKI, vhodné na rekreačné plávanie a pohyb pri vode. Túto praktickú vlastnosť určite oceníte v letných dňoch, kedy sa nájde vždy nejaká neočakávaná možnosť kúpania.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: