člny

Najpredávanejšie, najlacnejšie, v akcii. V kategórii člny nájdete produkty od 0.99 € až po 104.99 €. Medzi najpredávanejšie patrí Bestway HYDRO-FORCE RAFT - Čln a JR GEAR LWB005-BO LODNÝ VAK 5L LIGHT WEI - Lodný vak. Dobré recenzie má Bestway TWO SECTION ALU - Veslá. V nestranných rebríčkoch, testoch, porovnania a diskusiách vedie Sevylor VESLA AV 150 - Veslá s hliníkovou rúčkou. Vyberte si kvalitné produkty z kategórie člny. Ak nájdete inde lacnejšie, ako v našom katalógu, napíšte nám komentár.

TRIMM YACHT - Lodný vak

Vodotesný transparentný lodný vak Trimm YACHT je ideálny na vodné športy alebo cykloturistiku. Zvárané spoje a vodotesný rotačný uzáver na pracky zaručia maximálnu vodotesnosť. Predné elastické...

TRIMM SAVER X - Lodný vak

Vodotesný transparentný lodný vak Trimm YACHT je ideálny na vodné športy alebo cykloturistiku. Zvárané spoje a vodotesný rotačný uzáver na pracky zaručia maximálnu vodotesnosť.

TRIMM SAVER XL - Lodný vak

Vodotesný transparentný lodný vak Trimm SAVER XL je ideálny na vodné športy alebo cykloturistiku. Zvárané spoje a vodotesný rotačný uzáver na pracky zaručia maximálnu vodotesnosť.